Zwierzęta

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Fototapety ze zwierzętami pokażą Twoją miłość do zwierząt całemu światu. Domowe, dzikie lub hodowlane – sam zdecyduj, jaka fototapeta ze zwierzętami ozdobi Twoją ścianę. Paszcza dzikiego lwa – czy może słodkie oczy pandy? Nasza oferta fototapet jest niezwykle różnorodna i z pewnością znajdziesz takie zdjęcie, które usatysfakcjonuje Cię najbardziej.

Dlaczego fototapety ze zwierzętami?

Fototapeta ze zwierzętami spodoba się przede wszystkim miłośnikom zwierząt, poza tym wprowadzi do domowej przestrzeni element natury i pozytywnie wpłynie na atmosferę w pomieszczeniu. Dzięki wysokiej jakości zdjęć każde stworzenie prezentuje się bardzo realistycznie. Ponadto zwierzęce motywy świetnie pasują do różnorakich aranżacji. Dlatego jeżeli fascynuje Cię jakiś gatunek lub po prostu lubisz na niego patrzeć, to dzięki naszym fototapetom możesz zaprzyjaźnić się z nim na stałe.

Twój pupil na Twojej ścianie

Zapraszamy do przeglądania fototapet z domowymi pupilami. Na zdjęciach ukazujemy ich różne zachowania – od niecodziennych min po zabawne sytuacje z kotem lub psem w roli głównej. Uchwyciliśmy wiele scen, na których widać głęboką relację pomiędzy zwierzęciem a jego właścicielem. Wśród naszych propozycji nie brakuje kotków, szczeniaków i innych uroczych stworzeń.

Piękno i dzikość w jednym

Na fototapetach z dzikimi zwierzętami eksponujemy ich niezależność. Z taką ozdobą czujesz się jak obserwator egzotycznego świata wyposażony w dobrej jakości aparat fotograficzny. Możesz podejrzeć, jak na co dzień żyją lwy, tygrysy, żyrafy, słonie czy krokodyle. W dzikich zwierzętach pociągają nas ich wdzięczne ruchy oraz życie w pełnej zgodzie z naturą. Kąpiące się słonie, skaczące małpy, zebry gromadzące się wokół wodopoju podczas zachodu słońca – każde ze zdjęć ukazuje wyjątkowe piękno oraz harmonię pomiędzy światem fauny i flory.

Wsi spokojna, wsi wesoła

A może lubisz spędzać wakacje na wsi? Z naszymi fototapetami do swojego domu zaprosisz zwierzęta każdego rodzaju, również te spotykane na wsiach. Sam dobrze wiesz, że posiadają wiele wdzięku i uroku. Do pozowania zaprosiliśmy różowe świnki, puszyste owce i króliki. Dzięki nim atmosfera we wnętrzu od razu stanie się bardziej sielska.

Fototapety dla pasjonatów pięknych wnętrz

Zwierzęta od zawsze towarzyszą człowiekowi. Traktujemy je z miłością, troską i szacunkiem – w końcu to właśnie w nich objawia się różnorodność natury. Fototapeta ukazuje piękno zwierząt bez żadnych ograniczeń. Dzięki niej możesz zaprosić do pokoju nawet stado hipopotamów – wszystko zależy od Twojego gustu i wyobraźni.