Fototapety świetnie sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach. Bez przeszkód można je wykorzystać do dekoracji obiektów, takich jak: hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, szkoły, przedszkola, salony piękności i wszelkie inne miejsca, w których wystrój wnętrza pełni znaczącą rolę. Dla małych i większych biznesów sprawdzają się też wydruki wielkoformatowe, które można wykorzystać w szeroko pojętej strategii marketingowej. Reklama, plakat, citylight, billboard, roll-up, szyld – zrealizujemy każde zamówienie według Twoich pomysłów i potrzeb. Brakuje Ci inspiracji, jak wykorzystać wydruk wielkoformatowy do promowania swojego biznesu? Chętnie doradzimy i wskażemy dostępne możliwości.

Zamów wydruk wielkoformatowy online

Zaletą wydruku wielkoformatowego jest możliwość wykorzystywania powierzchni o różnych podłożach. Oznacza to, że wybrana fototapeta może zostać zamontowana na takich materiałach, jak folia, płótno, drewno czy szkło. Sprawdzi się zatem w witrynach sklepów bądź restauracji, jako baner na ścianie budynku albo w stylowych wnętrzach pubów i kawiarni. Dodatkową zaletą wydruku wielkoformatowego jest odporność na warunki atmosferyczne, przez co nadaje się do ekspozycji również na zewnątrz. Nasza firma oferuje możliwość składania zamówień na wydruk wielkoformatowy również w trybie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy przesłać do nas pliki z materiałami w formacie .jpg lub .pdf, a w razie pytań czy wątpliwości skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta celem omówienia szczegółów. W ten sposób oszczędzamy cenny czas naszych klientów i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, dla których Internet już od dawna jest narzędziem komunikacji i realizacji swoich potrzeb.

Cena wydruku wielkoformatowego

O ile całościowy koszt fototapety można dokładnie przewidzieć dzięki wykorzystaniu naszego narzędzia do konfiguracji zamówienia, o tyle w przypadku wydruku wielkoformatowego cena jest indywidualnie ustalana z klientem w oparciu o rodzaj produktu, jakim jest zainteresowany.

Oferujemy wiele możliwości realizacji wydruku wielkoformatowego i dostosowania go do odrębnych wymagań zleceniodawcy, przez co trudno o sztywny cennik, uwzględniający wszystkie możliwości. Jeżeli masz pytania dotyczące konkretnego zamówienia lub chciałbyś zamówić wycenę wydruku, nasi pracownicy służą wsparciem, udzielając wszelkich informacji i wskazówek. Jedno jest pewne: u nas, niezależnie od rodzaju wydruku wielkoformatowego, jaki wybierzesz, jego jakość będzie stosowna do ceny, jaką zapłacisz.