Fototapety dla dzieci

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Pokój dziecięcy można zaaranżować nie tylko funkcjonalnie, ale przede wszystkim ciekawie. Wystarczy fototapeta ścienna dla dzieci – takie również znajdują się w naszej ofercie. Tego rodzaju dekoracja uczyni pokój malucha przyjaznym i pobudzi wyobraźnię naszej pociechy. Proponujemy zarówno motywy klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne. Dzięki fototapecie dziecięcy pokój stanie się oryginalny, a maluch zacznie spędzać w nim czas, pochłonięty rozwijaniem swojej pasji. Nie wiesz, jaką fototapetę wybrać do pokoju dla dzieci? Prezentujemy kilka inspiracji, specjalnie z myślą o najmłodszych.

Fototapeta a dziecięce fascynacje

Już kilkuletnie dzieci lubią podkreślać, że są wyjątkowe. Własny pokój jest dla nich oazą spokoju i zabawy, ale jednocześnie miejscem, w którym zaznaczają swoją odrębność. Fototapety dla dzieci mają odzwierciedlać osobowość maluchów. Podróże, motoryzacja, dinozaury, ogród, postaci i miejsca z bajek lub legend – posiadamy fototapety dla dzieci zafascynowanych piłką nożną, autami, super bohaterami oraz całą gamę innych motywów, które trafnie oddadzą to, o czym Twoje dziecko marzy w głębi serca. Przenieś jego marzenia do rzeczywistości i pokaż, że są bliskie spełnienia. Nawet jeśli z nich wyrośnie, to na zawsze zapamięta wyjątkową przestrzeń ze swojego dzieciństwa.

Fototapety dziecięce – krajobrazy

Co jednak, jeśli dziecko jest jeszcze małe, nie ma swojej pasji lub ma ich zbyt wiele, byśmy mogli zdecydować się na jedną fototapetę? Warto wybrać klasyczne, harmonijne rozwiązania w postaci kolorowych i wesołych krajobrazów. Mogą to być animowane motywy związane z naturą, wsią, morzem czy górami. Fototapety dziecięce, które zawsze się sprawdzają, to także dekoracje ze zwierzętami – kompania mieszkańców lasu, stado zwierzątek hodowlanych czy dzika sawanna przedstawiona na wesoło.

Fototapeta dla dzieci jak zaproszenie do eksploracji

Możemy pójść w przeciwną stronę i ukazać maluchowi zupełnie inny, niezbadany świat. Fototapety z motywem podmorskiej flory i fauny, dzikiej dżungli czy ozdoby inspirowane kosmosem – a na nich gwiazdy, planety i galaktyki – skutecznie działają na każdą dziecięcą wyobraźnię. Taka kosmiczna fototapeta świetnie wygląda na suficie. Być może oryginalne tło w pokoju obudzi w maluchu ducha prawdziwego odkrywcy?

Fototapety ścienne dla dzieci a względy praktyczne

Dziecięce fototapety to szybki sposób na ożywienie pokoju malucha. Każda ozdoba posiada odpowiednie atesty, które potwierdzają jej przyjazność dla otoczenia. Montaż fototapety jest prosty, a jej gruby materiał wytrzyma wiele lat w doskonałym stanie. Fototapeta dla dzieci świetnie sprawdza się również jako pomysł na udany prezent urodzinowy.

Poza tym, jeżeli w miarę dorastania nastolatek uzna dany motyw za zbyt dziecinny, bez większego problemu można dokonać szybkiej wymiany pokrycia na ścianie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór fototapet na wymiar, zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!