Fototapety dla dzieci

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria


Kolor

Pokój dziecięcy można zaaranżować nie tylko funkcjonalnie, ale przede wszystkim ciekawie. Wystarczy fototapeta ścienna dla dzieci – takie również znajdują się w naszej ofercie. Tego rodzaju dekoracja uczyni pokój malucha przyjaznym i pobudzi wyobraźnię naszej pociechy. Proponujemy zarówno motywy klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne. Dzięki fototapecie dziecięcy pokój stanie się oryginalny, a maluch zacznie spędzać w nim czas, pochłonięty rozwijaniem swojej pasji. Nie wiesz, jaką fototapetę wybrać do pokoju dla dzieci? Prezentujemy kilka inspiracji, specjalnie z myślą o najmłodszych.

Fototapeta a dziecięce fascynacje

Już kilkuletnie dzieci lubią podkreślać, że są wyjątkowe. Własny pokój jest dla nich oazą spokoju i zabawy, ale jednocześnie miejscem, w którym zaznaczają swoją odrębność. Fototapety dla dzieci mają odzwierciedlać osobowość maluchów. Podróże, motoryzacja, dinozaury, ogród, postaci i miejsca z bajek lub legend – posiadamy fototapety dla dzieci zafascynowanych piłką nożną, autami, super bohaterami oraz całą gamę innych motywów, które trafnie oddadzą to, o czym Twoje dziecko marzy w głębi serca. Przenieś jego marzenia do rzeczywistości i pokaż, że są bliskie spełnienia. Nawet jeśli z nich wyrośnie, to na zawsze zapamięta wyjątkową przestrzeń ze swojego dzieciństwa.

Fototapety dziecięce – krajobrazy

Co jednak, jeśli dziecko jest jeszcze małe, nie ma swojej pasji lub ma ich zbyt wiele, byśmy mogli zdecydować się na jedną fototapetę? Warto wybrać klasyczne, harmonijne rozwiązania w postaci kolorowych i wesołych krajobrazów. Mogą to być animowane motywy związane z naturą, wsią, morzem czy górami. Fototapety dziecięce, które zawsze się sprawdzają, to także dekoracje ze zwierzętami – kompania mieszkańców lasu, stado zwierzątek hodowlanych czy dzika sawanna przedstawiona na wesoło.

Fototapeta dla dzieci jak zaproszenie do eksploracji

Możemy pójść w przeciwną stronę i ukazać maluchowi zupełnie inny, niezbadany świat. Fototapety z motywem podmorskiej flory i fauny, dzikiej dżungli czy ozdoby inspirowane kosmosem – a na nich gwiazdy, planety i galaktyki – skutecznie działają na każdą dziecięcą wyobraźnię. Taka kosmiczna fototapeta świetnie wygląda na suficie. Być może oryginalne tło w pokoju obudzi w maluchu ducha prawdziwego odkrywcy?

Fototapety ścienne dla dzieci a względy praktyczne

Dziecięce fototapety to szybki sposób na ożywienie pokoju malucha. Każda ozdoba posiada odpowiednie atesty, które potwierdzają jej przyjazność dla otoczenia. Montaż fototapety jest prosty, a jej gruby materiał wytrzyma wiele lat w doskonałym stanie. Fototapeta dla dzieci świetnie sprawdza się również jako pomysł na udany prezent urodzinowy.

Poza tym, jeżeli w miarę dorastania nastolatek uzna dany motyw za zbyt dziecinny, bez większego problemu można dokonać szybkiej wymiany pokrycia na ścianie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór fototapet na wymiar, zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!