Motoryzacja

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Fototapety z kategorii „motoryzacja” są idealnym rozwiązaniem do pokoju każdego miłośnika czterech kółek. Oferujemy różne fototapety – motoryzacja niejedno ma oblicze. Znajdziesz tu ozdobę dla siebie niezależnie od tego, czy marzysz o udziale w wyścigu, uwielbiasz leniwe przejażdżki lub po prostu lubisz podziwiać klasyczne samochody.

Dla tych, dla których samochód jest czymś więcej

Codzienne otoczenie ma odzwierciedlać Twoje zainteresowania i stanowić źródło inspiracji. Fototapety związane z motoryzacją pozwolą Ci pokazać, co jest dla ciebie najważniejsze. Szybkie, klasyczne, a może kultowe – jakie samochody kochasz najbardziej? Podczas projektowania fototapet korzystamy z ciekawych koncepcji, które urzeczywistniamy za pomocą dobrych ujęć. Dlatego bez większych problemów jesteśmy w stanie przenieść obraz wybranego modelu samochodu prosto na wskazaną ścianę.

Szybkie pojazdy w akcji

Samochód jest symbolem wolności i ruchu. Staramy się to uchwycić na naszych fototapetach, dlatego tak wiele z nich prezentuje szybkie maszyny. Pełne dynamiki ujęcia ożywiają każde wnętrze. Jeśli takie otoczenie pobudza Cię do działania, to dzięki naszej fototapecie zyskasz nieustające źródło energii. Zdjęcia szybkich samochodów podkreślą charakter nowoczesnej przestrzeni, w której na co dzień przebywają ludzie pełni werwy.

Samochody w różnym stylu

Na naszych fototapetach pokazujemy różne modele samochodów, jednak zawsze mają one unikatowy charakter. Wśród nich znajdują się również luksusowe modele – w każdym ujęciu zaznaczamy ich piękno i wyjątkowość. Fotografujemy samochody w wersji retro, również te w amerykańskim stylu, które wprowadzają do wnętrza klimat minionych lat. Oferujemy fototapety w realistycznym, jak i bardziej artystycznym wydaniu.

Wybierz dopasowany kadr

Może interesują Cię nie tylko same pojazdy, ale ich poszczególne części? Zajrzyj prosto pod maskę samochodu, by podziwiać jego precyzyjną budowę. Samochody są prezentowane w różnych sytuacjach – gdy osiągają najwyższe prędkości na drodze lub dumnie prezentują się na parkingu lub w otoczeniu natury. Wiemy, kiedy warto zastosować przybliżenie, a kiedy aparat musi znaleźć się zdecydowanie dalej. Dzięki temu w kadrze zawsze znajduje się to, co najbardziej godne uwagi.

Fototapety do dziecięcego pokoju

Motoryzacja to dla wielu dzieci prawdziwa pasja. W naszej ofercie przygotowaliśmy sympatyczne fototapety z pojazdami w formie rysunku. W ten sposób nawet mali miłośnicy motoryzacji mogą urządzić pokój po swojemu.

Przypatrz się naszej ofercie

Nie pozostaje już nic jak zaprosić Cię do przeglądania naszej oferty. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.