Mapy

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Coraz więcej z nas odkrywa w sobie pasję do zwiedzania świata. Już samo wodzenie palcem po mapie potrafi być bardzo ekscytujące. W tym dziale prezentujemy fototapety z mapami. To ozdoby niezbędne w domu każdego podróżnika, odkrywcy… i marzyciela.

Dla tych, którzy jeszcze tylko marzą

Lubimy wyobrażać sobie nasze podróże. Fototapety z mapami wprowadzają nas właśnie w taki marzycielski stan. Z mapą na ścianie Twoja wyobraźnia od razu przeniesie Cię w dowolne miejsce na świecie. Masz swój ulubiony kontynent, państwo lub może miasto? W naszej ofercie znajdziesz tapety z mapami do tych miejsc, które stanowią szczególnie częste obiekty podróżniczych fantazji.

Fototapety dla zapaleńców

Podróżowanie jest już nie tylko Twoją pasją, ale wręcz zajęciem na drugi etat? Jesteś w ciągłym stanie oczekiwania na kolejną wyprawę? Pokaż to w swoim domu! Fototapeta z mapą świata będzie tą dekoracją ścienną, dzięki której wyrazisz swoją osobowość. Możesz też potraktować ją jako zapowiedź tych wszystkich miejsc, które chcesz odkryć.

Różnorodność stylów

Mapy fizyczne, polityczne, turystyczne, a może w bardziej artystycznym wydaniu? Wybierz fototapetę w stylu, który odpowiada Ci najbardziej. Mapy vintage są stylizowane na atlasy, z których korzystano kilkaset lat temu. Te fototapety wprowadzą do każdego wnętrza ducha dawnych odkrywców. Mamy również propozycję dla miłośników nowoczesnego stylu, czyli fototapety z mapami największych miejskich aglomeracji. Nieregularna siatka ulic, alei i deptaków, grube pasmo rzeki, gęste skupiska budynków i luźne peryferia – może w tym pozornym chaosie odnajdziesz pewien porządek? A może zechcesz stać się jego częścią – i tam zamieszkasz?

Fototapety, które odmieniają codzienną przestrzeń

Oferujemy fototapety z kolorowymi, oryginalnymi mapami. Ich duży wymiar robi wrażenie, a przede wszystkim nadaje wnętrzu unikatowego charakteru. Dzięki odpowiednio dobranej fototapecie z mapą Twój pokój od razu stanie się bardziej oryginalny i zacznie wyglądać na dużo większy, niż jest w rzeczywistości.

Impuls do działania

Mapa – wielu z nas kojarzy ją z lekcji geografii. Fototapety z mapami to jednak coś znacznie więcej. Oprócz funkcji estetycznej są źródłem motywacji do dalszych podróży. Marzenia o podróżach mają to do siebie, że z czasem blakną, a potem o nich zapominamy. Natomiast dzięki fototapecie z mapą będziesz codziennie spoglądał na swój kolejny podróżniczy cel i na pewno o nim nie zapomnisz.

Fototapety dla każdego

Niezależnie od tego, jaki sposób podróżowania preferujesz – wśród naszych fototapet znajdziesz mapę, która przypadnie Ci do gustu.