Ścienne MDF

Listwy ścienne MDF mają zazwyczaj charakter czysto dekoracyjny, choć równie dobrze mogą maskować niedoskonałości widoczne na ścianie. Listwy zastosowane na całej szerokości pokoju nadają wnętrzu spójny charakter. Jednocześnie dzielą ścianę na części, co stanowi dobry sposób na postawienie granicy pomiędzy dwoma zupełnie różnymi stylami aranżacyjnymi.

Efekty uzyskane za pomocą listew ściennych

Listwy ścienne to detale, a jednak decydują o ostatecznym wyglądzie wnętrza. Są dekoracjami, które mogą być praktyczne lub finezyjne – wszystko zależy od wybranych żłobień. Jasne listwy ścienne w ciekawy sposób przełamują ciemny kolor ścian, a do tego optycznie powiększają wnętrze. Modele pokryte rozmaitymi ornamentami dodają z kolei wyrafinowania. Nawet zwykła ściana staje się dzięki nim niebanalna. Takie dekoracje świetnie komponują się z fototapetami, a dzięki różnorodnym wzorom można je dopasować do dowolnego wystroju wnętrza.

Listwy ścienne – do jakich aranżacji?

Listwa na ścianie stanowi intrygujący dodatek w aranżacjach o różnym charakterze. Na pewno sprawdzi się w stylu angielskim, gdzie zaznaczy powierzchnię przeznaczoną dla boazerii. Gładkie i proste modele listew pasują również do nowoczesnych aranżacji, w których pragniemy wprowadzić pewien stały motyw. W nurtach eklektycznych listwa naścienna stanowi klasyczny element, który będzie wspaniale kontrastował z nowoczesnym wzorem lub żywym kolorem na ścianie. Oferujemy listwy o najbardziej uniwersalnym wyglądzie, który pasuje do każdej aranżacji. Listwy ścienne mogą stanowić element dekoracji salonu, jak i jadalni, sypialni czy gabinetu.

Estetyka i wytrzymałość w jednym

Nasze listwy ścienne dobrze wyglądają, a do tego są wykonane z MDF – tworzywa odpornego na uszkodzenia. MDF poprawia estetykę ściany, a także chroni ją przed zabrudzeniami. W naszych listwach stosujemy starannie dobrane płyty, które są odporne na działanie wody i wilgoci. Dlatego możesz mieć pewność, że nasze dekoracje pozostaną z Tobą przez naprawdę długi czas.

Nasza kolekcja listew ściennych

Oferujemy listwy ścienne, których montaż przebiega w szybki i prosty sposób. To rozwiązanie dla osób, które marzą o aranżacyjnych zmianach w swoim domu. Powierzchnię płyty MDF poddaje się frezowaniu, stąd tak wiele różnych propozycji żłobień w naszej ofercie.

Oferujemy trzykrotnie lakierowane listwy podłogowe z wykończeniem półmatowym. Dzięki nim aranżacja wnętrza nabiera zupełnie nowego wyrazu.

Warto przekonać się o tym, jak wiele w naszym otoczeniu może zmienić jeden szczegół – nawet tak pozornie nieistotny, jak listwa ścienna MDF.