Przypodłogowe MDF

Listwy przypodłogowe to detale, ale posiadające ogromne znaczenie dla wyglądu i funkcjonalności danego pomieszczenia. Dopasowane listwy nadają aranżacji ostatecznego szlifu. Zasłaniają też nieestetyczne przerwy w miejscu łączenia się ścian i podłogi. Poza względami estetycznymi ważne są czynniki praktyczne – dzięki listwom łatwiej jest utrzymać porządek. Do starannej aranżacji pokoju polecamy nasze wytrzymałe listwy przypodłogowe MDF.

Dopełnienie wystroju pomieszczenia

Często zapominamy o tym, by dobrać odpowiednie listwy, a przecież są one zarówno wykończeniem ściany, jak i podłogi. Dlatego listwy uznawane są za tak ważny element aranżacji, który powinien być dopasowany do pozostałych aspektów związanych z wystrojem wnętrza. Wybieramy je zgodnie z kolorem podłogi, okien lub drzwi.

Decydując się na jeden rodzaj listew należy się go trzymać. Łączenie ze sobą odmiennych kolorów lub wykończeń jest mało eleganckie.

Wybór odpowiedniej listwy ułatwi nasza szeroka gama produktów o różnych żłobieniach.

Listwy przypodłogowe z MDF

Listwy przypodłogowe wykonane z MDF są przede wszystkim wysoce odporne na wszelkie uszkodzenia. MDF to sprasowane i utwardzone włókna drzewne z dodatkami polepszającymi właściwości fizyczne tego tworzywa. Dzięki temu można je swobodnie poddawać obróbce.

Listwy pozwalają dbać o czystość, a także chronią ścianę przed pochlapaniem – świetnie nadają się do kuchni, jak i do salonu. To klasyczne i eleganckie elementy wykończenia pokoju. Listwy MDF sprawdzają się we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnej estetyce. Najbardziej popularnym modelem są białe listwy podłogowe, które pasują do ścian w jednolitym, stonowanym kolorze.

Nasze pomysły na listwy podłogowe

Oferujemy listwy przypodłogowe z różnymi żłobieniami. W naszym katalogu znajdują się klasyczne modele takie jak PDA, PDB czy PDI, jak i listwy w bardziej unikatowym wydaniu: PDE, PDG i PDJ. Wszystkie frezy zostały wykonane z najwyższą precyzją. Dzięki temu nasze listwy spełniają oczekiwania perfekcjonistów. Z kolei aranżacja zyskuje odpowiednie, ponadczasowe wykończenie.

Odpowiadamy na potrzeby kupujących

Oferujemy listwy przypodłogowe MDF, które cechują się wysoką estetyką i wytrzymałością. Na życzenie klientów stworzyliśmy ofertę z gotowymi produktami, których montaż można przeprowadzić od razu. Zabezpieczeniem dla powierzchni każdej naszej listwy są trzy warstwy lakieru poliuretanowego.

Wszystkie osoby szukające listew o wysokiej jakości zachęcamy do przeglądania naszej oferty, a w razie pytań – do kontaktu z nami.