Aspekt wizualny to zdecydowanie najważniejszy czynnik w wyborze fototapety. Pozostają jednak jeszcze względy praktyczne. Czy dany wzór zmieści się w zaplanowanym miejscu? Czy jeden z elementów tapety nie zdominuje pozostałych? Nasza oferta fototapet na wymiar rozwiązuje ten problem i pozwala dowolnie modyfikować je pod kątem technicznym. Znajdź motyw, który Ci się spodoba i wykorzystaj nasz konfigurator, aby maksymalnie spersonalizować produkt.

Fototapeta, jakiej potrzebujesz

Obejrzałeś już wszystkie fototapety z naszej galerii i zdecydowałeś się na tę jedyną? Brawo! Pierwszy i najważniejszy krok masz za sobą. Zanim jednak złożysz ostateczne zamówienie, możesz użyć specjalnego narzędzia, dostępnego na naszej stronie internetowej i dopracować szczegóły. Wybierz długość i szerokość fototapety, której potrzebujesz - przygotujemy ją dla Ciebie na wymiar. Jeżeli potrzebujesz fototapety większej niż maksymalny wymiar dostępny w kreatorze, skontaktuj się z nami - znajdziemy rozwiązanie!

Kwestią wyboru jest także struktura materiału oraz dodatkowe efekty. Podoba Ci się wzór fototapety, ale niekoniecznie kolor? Wybierz efekt sepii albo zamów ją czarno-białą. Docelowym miejscem wybranej fototapety jest kuchnia lub łazienka? Dodaj opcję laminowania, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć ją przed zabrudzeniami i porysowaniami.

Nasz konfigurator pozwala również na kadrowanie, czyli wybór jedynie fragmentu grafiki, która Ci się spodobała. Na tym etapie możesz także zdecydować, czy potrzebujesz naszej pomocy w zakresie montażu fototapety. Nasi fachowcy służą profesjonalnym wsparciem, jeżeli uznasz, że brakuje Ci cierpliwości, aby samodzielnie umieścić fototapetę na ścianie. Jest to również atrakcyjna opcja dla zapracowanych, którym codzienne obowiązki nie pozwalają wygospodarować czasu na zajęcie się aranżacją mieszkania.

Ekologiczne fototapety na wymiar

Troska o środowisko to nie tylko moda, ale realna idea, która przyświeca naszej firmie na każdym etapie produkcji fototapet. Drukujemy je z wykorzystaniem ekologicznego atramentu, który nie powoduje emisji żadnych substancji szkodliwych dla człowieka i otoczenia. To cenna informacja szczególnie dla rodziców, którzy martwią się o bezpieczeństwo swoich pociech. Małe dzieci często dotykają ścian, a to może wzbudzić wątpliwość co do słuszności przyklejania fototapet w ich pokojach. Znaleźliśmy rozwiązanie, dzięki któremu możesz zamówić fototapetę na wymiar również dla swojego dziecka. Zapoznaj się z bogatą ofertą motywów dziecięcych, które przygotowaliśmy i spraw maluchowi radość bez obawy o jego bezpieczeństwo.