Drukujemy fototapety korzystając z atramentu HP Latex. To produkt w pełni bezpieczny, ekologiczny i trwały, zapewniający wysoce estetyczne wydruki. W żaden sposób nie wpływa na zdrowie osób przebywających w jego pobliżu, co jest szczególnie ważne w pokojach dziecięcych. Wysoką jakość tego atramentu potwierdzają liczne atesty i certyfikaty.

Z myślą o najmłodszych

Wielu rodziców wybiera fototapetę do pokoju dziecięcego patrząc jedynie na jej wygląd. Jednak o wiele ważniejsze są parametry związane z bezpieczeństwem. Fototapeta ma zdobić pokój przez przynajmniej kilka lat, w trakcie których maluch będzie jej często dotykał. Dlatego należy wybrać bezpieczną dziecięcą fototapetę, która nie zawiera ani nie emituje szkodliwych związków chemicznych.

Z tego względu w WALLPIE zdecydowaliśmy się na ekologiczne atramenty HP LATEX. Tworzy się je na bazie wody, dzięki czemu nie mają drażniącego zapachu. Bezpieczny atrament zwiększa również komfort pracowników dokonujących wydruku. Ponadto HP Latex posiada certyfikaty dopuszczające jego użycie chociażby w szkołach, restauracjach czy szpitalach.

Wysoka jakość wydruku

Dzieci miewają szalone pomysły, przez które mogą ucierpieć ściany w ich pokojach. Dlatego dobrej jakości pokrycie ściany w pokoju malucha musi być odpowiednio wytrzymałe. Nasze fototapety z sukcesem odpierają ataki dziecięcej wyobraźni i tym samym są odporne na zarysowania i zabrudzenia. Oprócz tego dobrze znoszą działanie promieni słonecznych i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dobra jakość atramentu sprawia, że nasze tapety są wyraźne przez długi czas.

Ekologia dla każdego

Firma HP, z atramentu której korzystamy, zaangażowana jest w ochronę przyrody. Dotyczy to zarówno pozyskiwania surowców z natury, jak i późniejszego recyklingu materiałów eksploatacyjnych. Same atramenty HP Latex pozwalają stosować druk ekologiczny. Nie uwalniają szkodliwych chemikaliów do atmosfery i są doskonałym rozwiązaniem dla środowiska – zarówno domowego, jak i naturalnego.

Nie ma dla niego konkurencji

Stosowany przez nas atrament pod wieloma względami wypada znacznie lepiej, niż konkurencyjne produkty, takie jak atrament UV czy atrament solwentowy. Dotyczy to szczególnie negatywnych czynników związanych ze zdrowiem osób przebywających w pomieszczeniach, w których użyto tapet zadrukowanych atramentem solwentowym. Atramenty HP Latex, którymi pokrywamy nasze fototapety, nie wymagają wentylacji w pomieszczeniu. Do tego są również wysoce odporne na palenie się.

Pewna ozdoba do pokoju

Atrament HP Latex to odpowiedź na wymagania osób szukających bezpiecznej i trwałej fototapety. Jego stosowanie jest również jednym z powodów, dla których każde otrzymane przez nas zamówienie jest bardzo szybko realizowane. Dzieje się tak, ponieważ kolejną zaletą stosowanego przez nas atramentu jest to, że wysycha niemal natychmiast po dokonaniu wydruku.

Zapraszamy do zakupu naszych ekologicznych tapet!