Do łazienki

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Tworząc nasze fototapety do łazienki stawiamy przede wszystkim na wysoką trwałość i praktyczność. Warunki w łazience nie sprzyjają posiadaniu naściennych ozdób. Wszechobecna wilgoć i para niszczą strukturę fototapety. Łazienka wymaga więc zastosowania specjalnych tworzyw – dlatego fototapety do łazienki są wykonane na wytrzymałym podłożu winylowym. W ten sposób zyskują również na estetyce.

Odrobina luksusu w Twojej łazience

Do łazienki polecamy wybór fototapety, na której znajdują się obrazy związane z relaksem, naturą lub pielęgnacją ciała. Taka fototapeta sprawia, że łazienka wydaje się dodatkowo jeszcze bardziej czysta i schludna, a tym samym przyjemniej w niej spędzać czas.

Stworzona do odpoczynku

Morskie i leśne pejzaże lub rajskie plaże, kwiaty, rośliny i wonne olejki – pozwól tym elementom stworzyć atmosferę w Twojej łazience. Będą one odpowiednie niezależnie od tego, czy preferujesz szybki prysznic, czy długą, relaksującą kąpiel. Jeśli chcesz cieszyć się swoim prywatnym SPA, wystarczy, że za pomocą fototapety wprowadzisz do wnętrza relaksującą atmosferę.

Fototapety dopasowane do Ciebie

W łazience możesz również zastosować fototapetę dopasowaną do Ciebie i Twoich własnych preferencji. Jesteś pasjonatem podróży, zwierząt lub natury? Te motywy idą w parze z udaną aranżacją łazienki. Jednocześnie nabiera ona bardziej osobistego charakteru i staje się miejscem, które najlepiej wyraża Ciebie.

Łazienka nie do poznania

W łazience stawiamy na praktyczność – aranżacja tego pomieszczenia powinna sprzyjać utrzymaniu czystości. Dekorację łazienki często traktujemy po macoszemu. Tymczasem przemyślana ozdoba w postaci kolorowej fototapety dodaje tej przestrzeni charakteru. Zdecydowane, mocne akcenty prezentują się w łazience o tyle lepiej, że kolory w jej wnętrzu są często neutralne. Może warto przełamać te rutynę?

Więcej przestrzeni na pierwszy rzut oka

Łazienki są zazwyczaj niewielkimi pomieszczeniami. Fototapeta pomoże nam optycznie zwiększyć ich metraż. Wystarczy wybrać tapetę w jasnych barwach, z motywem o dużych rozmiarach lub zdjęciem panoramicznym. Do tego dodajemy odpowiednie oświetlenie i spore lustro – łazienka od razu staje się bardziej przestronna.

Dlaczego tak ważna jest wytrzymałość?

Fototapety do łazienki muszą być trwałe. Tylko w ten sposób wytrzymają w niezmiennej formie przez lata. Do produkcji łazienkowych fototapet stosujemy tworzywa najwyższej jakości. Dzięki temu nasze fototapety zachowują swoje właściwości oraz żywe, piękne kolory.

Zapraszamy do przeglądania naszych produktów, dzięki którym stworzycie unikatową łazienkę.