Do jadalni

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria


Kolor

Jadalnia ma dla domowników szczególne znaczenie. To właśnie tutaj, przy wspólnym posiłku, gromadzi się cała rodzina, by podzielić się wrażeniami minionego dnia. W jadalni celebrujemy ważne wydarzenia – z okazji świąt, rocznic i urodzin do stołu zasiadają z nami bliscy i goście. W tak ważnym miejscu nie należy stosować przypadkowej fototapety. Jadalnia powinna swoim wystrojem dodawać nam apetytu, a do tego kreować ciepłą, gościnną atmosferę.

Stwórz jadalnię dzięki fototapecie

Fototapety pozwalają się wyróżnić. W ten sposób zamienisz zwykły kącik kuchenny w przestrzeń przeznaczoną do wspólnego celebrowania posiłków. Nawet jeśli metraż w Twoim domu jest ograniczony, to oryginalne fototapety do jadalni od razu wskażą, która część domu jest przeznaczona do tej funkcji. W ten sposób wszystkie rodzinne obiady, późne śniadania i romantyczne kolacje nabiorą zupełnie nowego wyrazu.

Niezapomniane widoki

Czujesz, że to już czas na jadalnianą rewolucję? Koniec ze zwykłą tapetą lub pustą ścianą w nijakim kolorze. Żywe kolory naszych fototapet urozmaicą wystrój Twojej jadalni. Przekonaj się, o ile lepiej smakują posiłki jedzone w otoczeniu pięknych widoków. W ofercie mamy dla Ciebie fototapety przedstawiające kosze z egzotycznymi owocami lub zdjęcia zrobione na jednym z lokalnych targów. Nie brakuje również zdjęć kawy, herbaty i makaronów przedstawionych w artystyczny sposób – pamiętajmy, że jemy również oczami.

Pomieszczenie, które zaprasza do stołu

Jadalnia jest przestrzenią, w której na co dzień panuje rutyna. Chcąc ją przełamać wybierz oryginalną fototapetę. Taka ozdoba będzie dobra również z okazji wszelkich uroczystości. Sprawi, że całe wydarzenie nabiera gustownego tła. Jeśli dekorujesz potrawy, zwracasz uwagę na zastawę, to zadbaj również o to, co znajduje się dookoła Ciebie – na przykład na ścianach.

Apetyt na fototapety

Szukasz przepisu na jadalnię idealną? Stwórz przestrzeń, która pobudzi Twoje kubki smakowe. W tej kategorii umieściliśmy wszystkie zdjęcia, dzięki którym jadalnia wygląda świeżo i czysto. Do ich stworzenia inspirowaliśmy się naturą. A może wolisz bardziej ekstrawaganckie pomysły i podczas kolacji chcesz zachwycać się widokiem Londynu, Paryża czy Barcelony? Takie obrazy również znajdziesz w naszej ofercie.

Dla zdecydowanych i szukających inspiracji

Fototapety to pomysłowe dekoracje niezależnie od tego, czy dopiero projektujesz jadalnię, czy szukasz oryginalnego dla niej uzupełnienia. W naszej ofercie na pewno znajdziesz tę fototapetę, która najlepiej dopasuje się do Twojej jadalni.