Do jadalni

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Jadalnia ma dla domowników szczególne znaczenie. To właśnie tutaj, przy wspólnym posiłku, gromadzi się cała rodzina, by podzielić się wrażeniami minionego dnia. W jadalni celebrujemy ważne wydarzenia – z okazji świąt, rocznic i urodzin do stołu zasiadają z nami bliscy i goście. W tak ważnym miejscu nie należy stosować przypadkowej fototapety. Jadalnia powinna swoim wystrojem dodawać nam apetytu, a do tego kreować ciepłą, gościnną atmosferę.

Stwórz jadalnię dzięki fototapecie

Fototapety pozwalają się wyróżnić. W ten sposób zamienisz zwykły kącik kuchenny w przestrzeń przeznaczoną do wspólnego celebrowania posiłków. Nawet jeśli metraż w Twoim domu jest ograniczony, to oryginalne fototapety do jadalni od razu wskażą, która część domu jest przeznaczona do tej funkcji. W ten sposób wszystkie rodzinne obiady, późne śniadania i romantyczne kolacje nabiorą zupełnie nowego wyrazu.

Niezapomniane widoki

Czujesz, że to już czas na jadalnianą rewolucję? Koniec ze zwykłą tapetą lub pustą ścianą w nijakim kolorze. Żywe kolory naszych fototapet urozmaicą wystrój Twojej jadalni. Przekonaj się, o ile lepiej smakują posiłki jedzone w otoczeniu pięknych widoków. W ofercie mamy dla Ciebie fototapety przedstawiające kosze z egzotycznymi owocami lub zdjęcia zrobione na jednym z lokalnych targów. Nie brakuje również zdjęć kawy, herbaty i makaronów przedstawionych w artystyczny sposób – pamiętajmy, że jemy również oczami.

Pomieszczenie, które zaprasza do stołu

Jadalnia jest przestrzenią, w której na co dzień panuje rutyna. Chcąc ją przełamać wybierz oryginalną fototapetę. Taka ozdoba będzie dobra również z okazji wszelkich uroczystości. Sprawi, że całe wydarzenie nabiera gustownego tła. Jeśli dekorujesz potrawy, zwracasz uwagę na zastawę, to zadbaj również o to, co znajduje się dookoła Ciebie – na przykład na ścianach.

Apetyt na fototapety

Szukasz przepisu na jadalnię idealną? Stwórz przestrzeń, która pobudzi Twoje kubki smakowe. W tej kategorii umieściliśmy wszystkie zdjęcia, dzięki którym jadalnia wygląda świeżo i czysto. Do ich stworzenia inspirowaliśmy się naturą. A może wolisz bardziej ekstrawaganckie pomysły i podczas kolacji chcesz zachwycać się widokiem Londynu, Paryża czy Barcelony? Takie obrazy również znajdziesz w naszej ofercie.

Dla zdecydowanych i szukających inspiracji

Fototapety to pomysłowe dekoracje niezależnie od tego, czy dopiero projektujesz jadalnię, czy szukasz oryginalnego dla niej uzupełnienia. W naszej ofercie na pewno znajdziesz tę fototapetę, która najlepiej dopasuje się do Twojej jadalni.