Do gabinetu

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Znalezienie fototapety do gabinetu to trudne zadanie. Żeby Ci w tym pomóc, stworzyliśmy kolekcję pełną inspirujących motywów. Gabinet jest Twoją prywatną przestrzenią do pracy, w której potrzebujesz skupienia. Jeśli odczuwasz spadek kreatywności lub miewasz problemy z produktywnością, to może czas zmienić wystrój pomieszczenia?

Kolory i ich sposób oddziaływania

Kolory w otoczeniu wpływają na Twoje samopoczucie. Musisz mieć ten fakt na uwadze podczas aranżacji gabinetu, zwłaszcza jeśli przyjmujesz w nim klientów. Kolor żółty napawa optymizmem, a jego pastelowe odcienie sprzyjają logicznemu myśleniu. Intensywny pomarańcz zwiększa kreatywność, kojarzy się z energią i młodością. Niebieski wprowadza ład i porządek oraz hamuje emocje. Z kolei zieleń uspokaja i daje odpocząć oczom. Brązowe, beżowe, szare – takie fototapety dobrze wyglądają w otoczeniu żywych, zdecydowanych kolorów. Wybierz ozdobę w tych barwach, które najlepiej pasują do Twojej branży.

Kreatywność i skupienie

To dwie najważniejsze wartości dla osób, które zdecydowały się pracować w domu. Dzięki kreatywności w Twoim umyśle pojawia się mnóstwo nowych, dobrych pomysłów. Natomiast wzmożona koncentracja sprawia, że jesteś w stanie efektywnie pracować pomimo obecności rozpraszaczy.

Z tego względu nasze fototapety są zarówno źródłem nowych pomysłów, jak i ułatwiają skupienie. Dzięki nim tworzysz miejsce, w którym chce się pracować. Nawet jeśli Twoim miejscem pracy jest zwykłe biurko w pokoju, to odpowiednio dobrana fototapeta z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem.

Pozwala na relaks i radość

Nasze fototapety nie są idealną ozdobą dla osób szukających równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Pejzaże, panoramiczne rysunki czy ilustrowane mapy sprawiają, że nawet w bardzo pracowite dni możesz liczyć na momenty relaksu. Odpocznij na kilka minut, a potem wróć do swoich zadań z większą energią i zapałem. Dzięki temu szybciej wykonasz swoją pracę, ponadto stanie się ona zdecydowanie bardziej przyjemna.

Do profesjonalnych gabinetów

Fototapety do gabinetu lekarskiego czy kosmetycznego mają specjalną funkcję. Muszą stworzyć odpowiednią atmosferę, a jednocześnie pozytywnie wpłynąć na Twój wizerunek jako specjalisty. Z pomocą naszych fototapet Twój gabinet zmieni się w miejsce, do którego chce się wracać.

Oferujemy ozdoby do przestrzeni o różnym charakterze. Do gabinetu lekarskiego lub stomatologicznego proponujemy praktyczne fototapety, które wprowadzają przyjazny nastrój. Z kolei do gabinetu kosmetologicznego czy masażu oferujemy grafiki kojarzące się z pięknem, przyjemnością i relaksem.