Architektura

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Widok pięknych miast często sprawia, że wpadamy w marzycielski lub nostalgiczny nastrój. Dzięki fototapetom możemy poznawać ich unikatową architekturę nie tylko w trakcie podróży. Nowoczesny Nowy Jork, romantyczny Paryż, renesansowa Florencja, imponujący Dubaj, a może orientalny Pekin? Wybierz fototapetę, dzięki której choć na chwilę przeniesiesz się do swojego ulubionego miasta.

Fototapety z charakterem

Tapety przedstawiające nowoczesną architekturą nie są przypadkowymi zdjęciami z wakacji, ale przemyślanymi kadrami. Wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu na zdjęcie. Na każdym z nich przedstawiamy unikatowe cechy danego miasta. Nie trzymamy się sztywno ogólnie przyjętych kanonów wizualnych – czasami bawimy się kompozycją, dzięki czemu efekt jest zawsze oryginalny. W trakcie fotografowania zwracamy uwagę na każdy centymetr kadru. I choć zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju, to łączy je przestrzeń, nastrój i odpowiednia dawka dynamiki.

Moc przestrzeni

Przestrzeń na fototapecie dodaje również przestrzeni otoczeniu, dlatego takie fototapety polecamy do wnętrz o niewielkim metrażu. Poza tym otwarta kompozycja zdjęć wpływa również na nastrój. Gdy przestajesz czuć się ograniczony przez cztery ściany, zauważasz wzrost swojej kreatywności, a dodatkowo wpatrywanie się w przestronne ujęcia pozwala odpocząć oczom.

Ponadto z tych fototapet będziesz czerpać inspirację do pracy – świetnie sprawdzą się one w jadalni, salonie lub gabinecie.

Zadbaj o nastrój

Mamy propozycje dla osób chcących wprowadzić do swojego domu niezwykły nastrój. To fototapety, na których ważny jest nie tylko sam obiekt, ale również pora dnia. Wschód czy zachód słońca odmalowują na zdjęciach grę światłocienia. Dzięki temu wnętrze, w którym na co dzień przebywasz, nabierze wyjątkowego charakteru.

Jeśli jednak chcesz zadać prawdziwego szyku, wybierz fototapetę z architekturą prezentowaną w nocy. Żeby przekonać się o tym na własne oczy, porównaj zdjęcia praskich mostów. Za dnia nie wyróżniają się zanadto w krajobrazie stolicy Czech, lecz dzięki iluminacji w nocy ich widok jest wręcz fascynujący.

Dynamiczne fototapety

Może poszukujesz ozdoby, która dostarczy Ci energii? Oferujemy dynamiczne ujęcia, na których widać, że miasto tworzą przede wszystkim jego mieszkańcy. Pełnia kolorów, miejscowe stroje, ruch – to wszystko świetnie oddaje unikatową atmosferę każdego miejsca, jego kulturę i tradycję. Taka fototapeta jest niczym żywa pocztówka z wakacji.

Czekamy na Twój ruch

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Jeśli masz pytanie, to skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy, która fototapeta jest dla Ciebie najlepsza.