Angielski

Słowa kluczowe

Dodatkowe słowa kluczowe oddzielone spacją

Wymiary (cm)

Typ wzoru

Orientacja

Kategoria

Błąd pobierania kategorii Shutterstock. Spróbuj ponownie

Kolor

Brak lub nie można załadować produktów z wybranej kategorii. Spróbuj ponownie.

Aranżacje w angielskim stylu charakteryzują się harmonią i są niezwykle stylowe. Jednocześnie pasują do bardzo przytulnych wnętrz. Nasze fototapety w angielskim stylu są jak połączenie tradycji z nowoczesnością. Dzięki temu zyskujesz dekorację, której wartość nigdy nie przemija.

Kolorystyka aranżacji

Styl angielski na pewno nie należy do krzykliwych. Zamiast pstrokatych barw stawia na dyskretny urok. Standardowe kolory dla stylu angielskiego to pastelowe odcienie różu, zieleni, błękitu i żółtego. Tę stosunkowo jasną kolorystykę przełamuje dodatek ciemnych barw, które wprowadzają element stonowanej elegancji. Łatwo wybrać fototapetę w angielskim stylu, której kolor po prostu pasuje się do danego pokoju. Uniwersalna fototapeta daje nam więcej swobody podczas przyszłych aranżacji wnętrz. Możemy dowolnie wymieniać wyposażenie oraz meble, nie musząc przy tym ponownie dekorować ścian.

Idea stylizacji

Angielskie tkaniny i tapety stanowią symbol wysokiej jakości połączonej z elegancją. Wzornictwo w stylu angielskim to przede wszystkim delikatne i zwiewne motywy kwiatowe. Dzięki nim pomieszczenie staje się przytulne, a jednocześnie zyskuje szykowny wygląd. W tej dość tradycyjnej aranżacji dobrze prezentują się nowoczesne akcenty. Nie jest to styl minimalistyczny, dlatego fototapeta wcale nie musi być gładka lub jednokolorowa. Ważne jednak, aby jej motyw był dopasowany do mebli i dodatków.

Przytulne, pełne ciepła wnętrza

Fototapety w angielskim stylu nadadzą się do wnętrz, w których ma zapanować rodzinna, a nawet nieco sentymentalna atmosfera. Polecamy takie aranżacje do pomieszczeń z kominkiem. Ciepłe światło bijące od ognia wspaniale komponuje się ze ścianami w angielskim stylu. Regularne, kwiatowe wzory wprowadzają domowy klimat. Taka dekoracja pasuje do bibelotów, pamiątek i rodzinnych zdjęć, którymi wypełnione są półki w salonie.

Pokój pełen romantyzmu

Angielski styl może nadać przestrzeni romantycznego charakteru. Wystarczy już na jednej ścianie wprowadzić kwiecisty, pastelowy motyw. Dużą rolę w takim pomieszczeniu odgrywa dopasowane oświetlenie – różne rodzaje lamp stołowych, stojących, nawet kinkietów. Do tego należy dodać klasyczne, drewniane meble – i urokliwa atmosfera gotowa.

Liczy się nie tylko nastrój

Nasze fototapety w stylu angielskim nie tylko kreują atmosferę, ale również opierają się upływowi lat. To dlatego, że podczas ich produkcji stawiamy na wyjątkowo wytrzymałe, praktyczne materiały. Dzięki temu fototapeta w angielskim stylu staje się prawdziwie ponadczasowa i będzie spełniać swoją rolę przez długie lata.